Бесплатно!

 


Всех кто любит Кременчуг и кому интересна его история — приглашаю в группу История Кременчуга и окраин http://vk.com/kremenhistory и посетить сайт История Кременчуга http://www.kremenhistory.org.ua


У бібліотеці філії №2 (вул. 60 років Жовтня, 77) відбулося відкриття ретро-музею «Від минулого – до сьогодення», який працює на постійній основі. Відвідувачам продемострують побутові речі минулого сторіччя. У першій частині експозиції можна побачити дійсні раритети, якими користувались наші предки – рубель та прядку, салотовку та масничку й т. п.
У другій частині експозиції знайшли своє місце настінні ходики і патефон у робочому стані з платівками, арифмометр та гармоніка 41-го року. Також відвідувачі побачать друковану продукцію різних років, серед якої – листівки кінця XIX та початку XX ст.


На стадионе «Кремень» возобнавляются матчи чемпионатов Украины U-21 и U-19На нашем стадионе свои домашние матчи будет провдить молодежный состав МФК «Кремень» Кременчуг


Не сиди дома ,приходи и принимай участие в социальном проекте «Бесплатный спорт для всех» . Каждое воскресенье в 16.00 ,общественная организация «Единство» проводит командную игру в волейбол для всех желающих,которые хотят провести время активно и с пользой .
По всем вопросам обращайтесь в сообщество Молодежно -спортивного обьединения» Единство » !
http://vk.com/edinstvo25

Единство

 

Добавить комментарий